Home Uncategorized 10 טיפים לשמירה על חתולכם בבית

10 טיפים לשמירה על חתולכם בבית

כלב חתול

כשקר בחוץ, עזרו לחתלתול שלכם לגלות את המעולה שבבית

 

זהו מיתוס שלפיה היציאה החוצה היא דרישה לאושר חתולי. משחק קבוע עם חתול ומספיק צעצועים משעשעים שלהם יכול לספק בקלות את יצר המשחק  שלהם, לשמור עליהם מגורה ולספק את התרגול הדרוש להם כדי להישאר בריאים ומאושרים. זה גם שומר על בטיחות חיות בר מקומיות!

 

עם מזג האוויר הקר, הנה כמה טיפים להפיכת הסביבה הפנימית לסביבה מעניינת וידידותית לחתולים העונה על כל צרכי החתול שלך.

 

התחל לגדל  אותם צעירים

חתלתולים שמוחזקים בבית בדרך כלל שמחים להישאר שם כשהם גדלים.

 

גדרות טובות = חתלתולים מאושרים

ספק למרפסת גדרות  עבור החתול שלך כדי לחוות את בחוץ בבטחה. שקול לבנות או לרכוש “קטיו” או מתחם דומה כדי לאפשר לחתול שלך לטעום מהחוץ מבלי להסתכן. גדר רגילה עשויה שלא למנוע מחיות אחרות להיכנס לחצר שלכם, לכן עליכם תמיד להיות נוכחים כאשר אתם מאפשרים לחתול שלכם בחוץ בחצר שלכם.

 

הקפידו להגן על החתול על ידי בדיקה שאין לגדר שלכם דרכי מילוט ועל ידי כך שאינם נגישים צמחים רעילים, כימיקלים לגינה וחפצים מסוכנים אחרים.

 

ללכת בדרך הזו

אם אתה גר בשכונה שלווה בה אתה יכול ללכת בלי להיתקל בכלבים רופפים, שקול לקנות רתמה ולהכשיר את החתול שלך ללכת ברצועה. אימון זה לוקח זמן וסבלנות גם לך וגם לחתול, והכי קל כשהחתול שלך צעיר. חתולים מסוימים יכולים אפילו לרתום ולקשור אותם לאובייקט נייח כדי ליהנות בחוץ בזמן שאתה גינון בקרבת מקום (אך אל תשכח לעולם לא להשאיר את החתול שלך לבד בזמן שהם קשורים).

 

לבלות

התקן מחטה או משטח בתוך בית ליד חלון שטוף שמש; ניתן לרכוש מיטות מרופדות בחנויות רבות לציוד לחיות מחמד או דרך קמעונאים בקטלוגים. אפשרות נוספת היא מתחם היושב בתוך מסגרת חלון (בדומה ליחידת מיזוג אוויר) ומספק מרחב מאובטח בו החתלתול שלך יכול להסתובב. מיטות גדולות יותר יכולות להיצמד לצד בית או פטיו דירה בקומת הקרקע.

 

בית מעץ

קנו בית מעץ המיועד לחתולים  מוכן (המכונה לעתים קרובות “דירה קיטי”), או הכינו בעצמכם. עץ חתול יכול להיות קצר, או להימתח מהרצפה לתקרה. הוא מספק הזדמנויות טיפוס נהדרות, ובמשקי בית מרובי חתולים, יוצר יותר אזורי משחק ומנוחה על ידי ניצול המרחב האנכי. אם אתה יכול, אתר את עץ החתול ליד חלון כדי שהחתול שלך יוכל לצפות בפעולה בחוץ.

 

זמן משחק

שחקו עם החתול שלכם כל יום. נסה סוגים שונים של צעצועים המאפשרים לחתול שלך להסתובב, לרדוף, להסתער ולבעוט. כשעייפת את החתול שלך, אחסן צעצועים שעלולים להזיק להם (כגון צעצועים עם חוטים מחוברים) מחוץ להישג ידם. כשאתה לא יכול להיות שם כדי לפקח, השאיר “צעצועים” כמו שקיות נייר (עם ידיות הוסרו) או קופסאות קרטון. דאגו להחליף את הצעצועים מעת לעת כך שהם ייראו “חדשים” ומעניינים יותר עבור החתול שלכם.כלב חתול

תביא את החוץ פנימה

שתול דשא חתול (ניתן להשיג בחנויות לציוד לחיות מחמד) בעציצים מקורים כדי שהחתול שלך יוכל לרעות.

 

בית נקי

חתולים יכולים להיות פריקים מסודרים, לכן נקו את ארגז הצרכים באופן קבוע.

 

תעודת זהות, בבקשה

אפילו חתולי פנים עדיין צריכים להיות מצוידים בצווארון ובזיהוי גלוי. חלון פתוח מדי פעם (וודא שבחלונות שלך יש מסכים מאובטחים) או דלת מציעים הזדמנות מפתה לחתול שלך. והחתול שלך עלול להיבהל ולעשות את דרכו החוצה אם זרים באים לעבוד בביתך או אם יש שריפה או אסון דומה. הקולר ותעודת הזהות הגלויה יכולים לעזור למישהו להחזיר את חיית המחמד שלך אליך.

 

צ ‘יפ לבטיחות

לקבלת ביטוח נוסף, שקול לבצע שבב של החתול שלך במיקרו-צ’יפ ושמור את פרטי הקשר שלך עם רישום שבבי המיקרו-שבבים. אם אבדת את החתול שלך, פנה מיד למקלט החיות המקומי שלך כדי להגיש דוח. עובדי המקלט יכולים לתת לך טיפים להחזרת בית חיית המחמד שלך בבטחה. קרא גם את הטיפים שלנו למציאת חיית מחמד אבודה.Related Articles

Leave a Comment

Open chat
תרצה שמנהל מכירות יחזור אליך?