Home Uncategorized 25 טיפים מנצחים לבעלי כלבים

25 טיפים מנצחים לבעלי כלבים

by צוות ג'ונגל ספארי
כלב חתול

במהלך השנים למדתי לא מעט טיפים וטריקיםשמקילה על בעלי כלבים. חלקן נלמדו על ידי קריאה ומחקר, אך את רובו נלמד בדרך המיושנת – באמצעות ניסוי וטעייה. מטיפים לשמירה על ניקיון הבית עם חיות מחמד ועד להכנת ערכת עזרה ראשונה לכלבים בעצמך, הנה 25 פריצות חיים פשוטות לבעלי כלבים.
 1. השתמש בכיסויים כדי לשמור על פרוות הרהיטים שלך חופשיים

האם אתה מרשה לחיות המחמד שלך על הרהיטים? אם כן אתה יודע היטב כמה קשה לשמור עליהם נקיים. הטיפ האהוב עלי לשמירה על ניקיון הרהיטים שלך ופרווה הוא להשתמש בכיסוי. אתה יכול להשתמש בסדינים, שמיכות או כיסויים להחלקה – ואם אתה רוצה שמשהו יתאים לעיצוב שלך תוכל לקבל אותם בהתאמה אישית. כשמגיע זמן הניקיון אתה פשוט זורק את הכיסויים לכביסה ואתה יכול ללכת.

 

 1. סדינים יבשים מרימים שיער לכלבים כמו משוגעים

מחפש דרך פשוטה להרים חלק מאותו שיער כלב? השתמש בסדיני ייבש. הם מרימים שיער כלבים רופף על בד כמו קסם. פשוט שפשפו סדין ייבש מעל הספה שלכם או בכל מקום אחר שבו שיער חיות מחמד אוסף וצפו כשהוא נצמד אליו.

 

 1. השתמש בכפפות גומי לאיסוף שיער כלבים משוטט

השיער של הכלבים שלך מגיע לכל מקום, או שזה רק אני? השיטה המועדפת עלי לאסוף את כל השיער הרופף הזה היא באמצעות זוג כפפות גומי. אתה לובש אותם ומעביר ידייםעל הרהיטים שלך; מדהים עד כמה שיער של חיות מחמד נצמד לכפפות גומי. 1. השתמש בסודה לאפייה לניקוי שתן לחיות מחמד

אם הכלב שלך עושה פיפי על השטיח השתמש בסודה לשתיה (שזה נהדר גם בהסרת ריחות) כדי לנקות אותו. יוצקים מעט סודה לשתייה במקום, נותנים לה לפעול במשך 20 דקות ואז שואבים אותה.

 

 1. השתמש במקלון לניקוי פרווה מהשטיח

האם יש לך טונות של שיער כלבים המוטמן עמוק בשטיח שלך? השתמש במקלון כדי להרים פרווה בשטיח שלך ולרהיטים שלך. גרד אותו לאורך השטיח ופשוט צפה כשהשיער הזה עולה.

 

 1. כיסוי סימני שריטות על רהיטים עם אגוז

האם יש לך כמה סימני שריטה על רהיטי העץ שלך? אתה יכול לכסות אותם על ידי שפשוף עליהם אגוז. השמנים הטבעיים באגוזים מחלחלים לעץ, מה שהופך אותם לדרך פשוטה בכיסוי שריטות קטנות ברהיטים שלך.

 

 1. השתמש במחק קסמים כדי להיפטר מסימני ריר

האם אתה מזיל ריר הרבה? אם כן כנראה שיש לך חבורה של סימני ריר בכל רחבי הבית. אתה יכול להיפרד מקרצוף סימני הזילוף האלה על ידי קבלת מחק קסמים.

 

 1. הכינו לעצמכם מכשיר ריח שטיח ידידותי לכלבים DIY

יש לך כמה ריחות כלבים שאתה רוצה להיפטר מהם? אם אין לך מוצרים מיוחדים בהישג יד אל תדאג – אתה יכול להכין לעצמך מכשיר שטיח שטיח ידידותי לכלבים פשוט עם פריטים שקיבלת בבית.

 

 1. עצרו את סתימות הניקוז כאשר אתם מקלחים את הכלב בעזרת מגבון לתינוק

כשאת רוחצת את הכלב שלך האם השיער שלהם בסופו של דבר סותם את הניקוז שלך? השתמשי במגבון לתינוק כדי למנוע משיער הכלב לסתום אותו.

 

 1. הכינו סווטשירט מיטה לחיות מחמד משלכם

רוצה לתת לכלב שלך מקום נעים ונעים לישון בלי צורך לקנות מיטת כלבים מהחנות? הכינו להם את מיטת הכלבים המגניבה הזו מסווטשירט וכרית.

 

 1. השתמש בגליל סרט אריזה לאיסוף פרוות חיות מחמד 

האם הבגדים שלך קולטים שיער כלבים כמו משוגעים? אין לך גליל מוך בהישג יד? אחד הטיפים האהובים עלי ביותר על בעלי כלבים הוא להשתמש בנייר אריזה כדי לאסוף את כל שיער הכלבים שמגיע לכל בגדיך.

 

 1. צור מחסום כדי להרחיק את כלבך 

האם הכלב שלך הולך ישר לקופסה הקטנה יותר? הוא לא לבד, הרבה כלבים נמשכים למיטה של ​​קיטי. המנע מכלבך להיכנס למיטה על ידי הרמת הארגז, יצירת מחסום סביב הארגז או שימוש בארגז פסולת מכוסה שכלבך לא יכול להיכנס אליו. 1. הכינו צעצוע פשוט של פאזל עם פח מאפינס

מחפש דרך פשוטה להעסיק את הכלבים שלך? צור צעצוע פאזל פשוט עם פח מאפינס, פינוקים וכמה כדורי טניס. 

golden retriever dog sitting panting

 

 1. למדו את כלבכם לרדוף אחרי בועות בכיף קל

האם הכלב שלך אוהב לרדוף אחרי דברים? נצל את האינסטינקט הטבעי הזה ולמד את הכלב שלך לרדוף אחרי בועות למשך זמן קל ופעילות גופנית.

 

 1. מלא דברים בקונג עם פינוקים כדי לשמור עליהם עסוקים

מלא קונג עם כמה פינוקים טעימים כדי לשמור על הכלב שלך, ועל אתגר קשה יותר אתה יכול להקפיא אותם שם. אתה לא צריך פינוקים או מלית כלבים מהודרים

 

 1. צעצוע משיכה מבגדים ישנים

האם הכלב שלך אוהב לשחק משיכה? יש לך כמה חולצות טריקו נוספות? הכינו צעצוע משלכם על ידי צמת אחד מחולצות הטריקו הישנות שלכם לצעצוע משיכה במקום לזרוק אותם החוצה.

 

 1. למדו את כלבכם “למצוא את המטעמים” למשחק מהנה

למדו את הכלב שלכם ‘למצוא את המטעמים שלהם’ על ידי הסתרתם בכל הבית. משחקי עבודה באף פשוטים הם דרך נהדרת להעסיק את כלבך ומגורה נפשית. זה המשחק המקורה החביב על מייפל ללא ספק. 

 

 1. הכינו בעצמכם מוט פלירטוט 

הכינו מוט פלירטוט לכלבים שאוהבים לרדוף ו / או שיש להם טרף חזק. רק זכרו להקל בזה עם התרגיל הזה מכיוון שהוא משפיע למדי ויכול להיות קשוח במפרקי הכלב.

 

 1. הכינו צעצוע של כלב מחדש

האם הכלב שלך משתבש עם צעצועים ממולאים? אם הכלב שלך אוהב לקרוע פוחלצים, אתה יכול להכין צעצוע לכלבים הניתן למילוי מחדש.

 

 1. קנו בריכת ילדים כדי שתעסיק את כלבכם

האם הכלב שלך נהנה מהמים? שמור על כלבך קריר בקיץ באמצעות בריכת ילדים מפלסטיק בחצר. הם גם לא יקרים. 

 

האם הכלב שלך אוהב את המים? קנו להם בריכת ילדים לחצר האחורית.

 

 1. הפוך את כלבך לתיבת החפירות שלהם

אם הכלב שלך אוהב לחפור, אתה יכול לשמור על הגינה שלך על ידי לימד אותם להשתמש בתיבת החפירות שלהם.

 

 1. שחקו משחק אינטראקטיבי נחמד של משיכה עם כלבכם

משחק של משיכה למשך 5 דקות מחולל פלאים לעייפות הכלב שלכם ומאפשר לו להיפטר מכמה מהאנרגיה המגודרת הזו. (ולא – זה לא יהפוך את הכלב שלך לאגרסיבי למרות המיתוס הישן)

 

 1. הכינו פינוקי כלבים קפואים פשוטים

מחפש דרך קלה להעסיק את הכלב שלך? הכינו להם כמה פינוקים לכלבים קפואים. הקפיאו מרק במגשי קרח כדי להעניק לכלבכם פינוק קטן ונחמד בימי הקיץ החמים ההם.

 

 1. החלף את צעצועיהם כדי לשמור על העניין שלהם

בדיוק כמו שאנחנומשתעממים גם  הכלבים משתעממים עם דברים חדשים לאחר זמן מה, וזה כולל את הצעצועים שלהם. שמור על האינטרס שלהם על ידי החלפת גישתם אליהם. ברגע שהכלב שלך לא ראה את הכדור הכחול שלהם כבר חודש, הם יזכו להערכה חדשה לגמרי בפעם הבאה שהוא יופיע.

 

59 פריצות חיים לבעלי כלבים

האם הכלב שלך משתעמם מהצעצועים שלהם? נסה לסירוגין כדי לשמור על העניין שלהם.

 

 1. בדוק אם יש פרעושים על ידי מתן בדיקת מגבת לבנה לכלבך

אתה חושב שלכלב שלך יש פרעושים? הניחו אותם להניח על מגבת לבנה בזמן שאתם בוחנים ומברישים את פרוותם. הסדין מקל על כל לכלוך פרעושים רופף שנופל מהכלב שלך.

Related Articles

Leave a Comment

Open chat
תרצה שמנהל מכירות יחזור אליך?